תיקון גגות

תיקון גגות

ארץ ישראל ידועה בתור מדינה אשר מזגי האוויר שלה הנם קיצוניים מהקצה אל הקצה ויכולים להגיע במפתיע גם בעונות הלא מיועדות להם. בעונות הקיץ החמים יכולים להגיע ימי גשם מפתיעים וחזקים ובעונות החורף הקרות יכולים להגיע לא יום ולא יומיים של ימים קיציים חמים. בשל כך ומהסיבה שמבנים רבים בישראל נבנו לפני שנים רבות אחורה ובנויים בצורה שאינה מחוזקת ומוגנת עם חומרים לא נכונים או עם ידע מועט בנושא, גגות הבתים הפרטיים ומקומות העסקיים מגיעים למצב בו נוצרים תקלות רבות ונזקק לשירותים של תיקון גגות. בין התחומים הרבים המסופקים על ידי חברת אופל איטום גגות, הם מספקים את השירות המקצועי, המומלץ והנכון ביותר של תיקון גגות למקומות השונים באופן מוצלח ומותאם.

תיקון גגות במצבים השונים
גגות רבים של בתים פרטיים בנויים על ידי לבני הרעפים אשר מונחים בצורה אלכסונית או ישרה. לאנשים רבים קרו מצבים לא פעם ולא פעמיים שבשל הלבנים הרבות של הרעפים הנבנות על משטח הגג, נוצרים סדקים, חריצים, הרעפים נשברים או נופלים בשל מזגי האוויר החזקים שבחוץ. בנוסף, רטיבות או עובש אשר גורמת נזקים לגג וחודרת אל הבית עצמו, רעפים ישנים ולא מחוזקים, נזילות וסיבות רבות אחרות, כל אלה יכולים לגרום לנזקים רבים לא רק לגג ולבית עצמו אלא גם לדיירי המקום ובסיכון ממשי לחייהם. בנושא של תיקון גגות, חברת אופל איטום גגות בוחנים את הגג, את צורת, אופיו, המצב הרעוע ובעזרת ידע רב בנושא הנדסת בנייה, חומרי האיטום השונים, החלפת רעפים, חידוש, הרכבה ובניה מחדש, הם מספקים את השירות לתיקון הגגות הנכון והמותאם ביותר לכל לקוח.

העבודות השונות בנושא תיקון גגות על ידי החברה
רעפים הנם בנויים בצורה של לבנים המונחים אחד אחרי השני ובשל כך יכולים לגרום לקרני השמש לחדור מבעד לגג אל תוך הבית, במצבי גשמים לגרום לנזילה אל המקום ולהרטבת הקירות ועובש וסכנה בריאותית גבוהה לאנשים במקום או הרעפים הישנים הנבנו לפני כשנים רבות אחורה. בעזרת החברה יש את האפשרות לתקן גגות בעזרת בידוד הגג באמצעות שכבות רבות או חומרי בידוד שונים, אטימת הגג באמצעות יריעות ביטומניות או זפת רותחת או בהחלפת הגג לחלוטין בהשמה של גג רעפים חדש. אנשי המקצוע של החברה עובדים בשלבים מסודרים כשהשלב הראשון הוא אבחנה והסתכלות על המצב הקיים וסוג החומרים הבנויים על הגג ולאחר מכן מוצאים את הפתרון הנכון והמתאים ביותר לכל לקוח ולכל סוג של גג בכדי לקיים את התוצאה הטובה ביותר.
חברת אופל איטום גגות היא הנה חברה מקצועית, מנוסה, בעלת ידע רב ושנים רבות של ניסיון ומספקת שירותים שונים בתחום תיקון גגות, איטום הגגות בחומרי בידוד ואיטום כמו זפת חמה ויריעות ביטומניות, מאפשרת את השיטות והטכניקות החכמות והמצוינות ביותר לעבודה באופן אדיב, מסור ומרשים.