איטום מרפסות

איטום מרפסות

בתחום איטום גגות, החברה הנקרא אופל איטום גגות מאפשרת לא רק את הטכניקות והשיטות השונות לאיטום גגות עם חומרי איטום חזקים המסופקים על ידם, אלא גם באפשרות של איטום מרפסות או בשמם האחר, גג מרוצף. בעת בניה של דירות, בתי קרקע, בנייני דירות או כל בית הנבנה על שטח, נבנית גם מערכת איטום אשר בנויה מחומרי איטום שונים כמו יריעות ביטומניות, זפת רותחת ועוד ובכך מאפשרות את מניעת הנזילה אל תוך הבית. כאשר יש נזילה אפילו הקטנה ביותר, יש את הסימן למערכת האיטום הפועלת באופן שגוי ומונעת את התחזוקה של הבית ממזגי האוויר הנמצאים בחוץ.

מהו איטום מרפסות
בנושא של איטום גגות, אנשי מקצוע רבים העוסקים בו מודעים למצבים הרבים של נזילות בבית ובכך להזיק לבית עצמו, לרטיבות רבה, לתחזוקה חלשה ובעבודה המורכבת לאיטום מסביב, מעל ובתוך הבית. בגלל הסיבה שהמרפסת הנה מצויה מחוץ לבית, היא הנה מקבלת בעונות החורף את מי הגשמים הרבים והרטיבות הרבה ובכך יכולה לפגוע במרצפות ולגרום לנזקים, לחריצים וסדקים ופגיעה במערכת האיטום הנבנה מתחת למקום. כשנוצרים חריצים וסדקים במקום, הדבר מבטיח את רטיבות המרצפות, חדירה אל הבית, רטיבות ועובש של הקירות ופגיעה במקום כולו. בשל אי הידיעה על סוגי חומרי האיטום הנמצאים מתחת למרצפות, בעת נזילה, יש לקרוא לשירותי חברת אופל איטום גגות ולהיעזר בהם בנושא של איטום מרפסות. יש הנם סוגים שונים בשירותי החברה המאפשרים את איטום מרפסות ומותאמים לכל לקוח באשר הוא, לכל סוגי המרצפות ובחומרים השונים הנכונים והמתאימים להם.

השיטות השונות של שירותי החברה בנושא איטום מרפסות
בשל הבניה השונה בכל מקום, בשל מערכות האיטום השונות הנבנו מתחת למקום, בשל סוג המרצפות ומכיוון שבכל בית יש סיטואציה של רטיבות ונזילה באופן ורמה אחרת, יש הנם שיטות שונות המאפשרות את ההתאמה לכל לקוח ולכל סוג של מרפסת. השיטה הנחשבת היעילה, המוצלחת והבטוחה ביותר היא שיטת הפירוק והריצוף מחדש. בשיטה זו אנשי המקצוע בחברה מוציאים את כל הריצוף הנקבע במקום, מבצעים ציפוי של מערכת איטום מחודשת וחזקה יותר להבטחה של מניעת נזילות ורטיבות לשנים רבות קדימה ולאחר מכן מניחים ריצוף חדש. למרות שבשיטה נדרשת עלות מעט גבוהה, היא הנה הבטוחה ביותר ועוזרת בכל משטח המרפסת. שיטה שונה היא למצוא את מקור הרטיבות במשטח ולבצע רק בו את הוצאת הריצוף, שכבת חומרי איטום והנחה מחדש של המרצפות. השיטה השלישית היא האפשרות לא להוציא את הריצוף כלל אך לצפות את המרצפות עצמן בשכבת איטום החודרת גם אל האזורים הפנימיים של המרפסת.
איטום מרפסות היא הנה עבודה מסובכת המצריכה את שירותיה של חברת אופל איטום גגות וכוללת ידע רחב בנושא וחומרי איטום נכונים. ככול שמקור הבעיה יתוקן מהר יותר, כך ההוצאות יהיו פחותות יותר, העבודה תעשה באופן מקצועי ומוצלח והעבודה תתבצע באופן מהיר.