איטום בהתזה

איטום בהתזה

איטום בהתזה הוא הנו נושא הנכנס בתוך איטום גגות וקירות. מזגי האוויר הקיצוניים של ישראל מכריחים אנשים רבים אשר גרים בבתים או עובדים במקומות, את האבטחה, ההגנה, השמירה והתחזוקה הרצופה של המבנה. עונות ימי הגשמים הרבות אשר פוקדות את ישראל בחודשים הרבים, יכולות לגרום לנזקים רבים מחוץ לבית, מסביבו ובתוכו. הגשמים גורמים לסדקים, ליצור חריצים, להחליש, להרטיב ולגרום לעובש רב אשר גורם לחיי המבנה לתקתק ובסופו של דבר להיהרס עד כלות. איטום בהתזה הוא הנו אחת מבין השיטות הרבות של אנשי המקצוע העוסקים בתחום של איטומים, ובחברה הנקראת אופל איטום גגות משתמשים אנשי המקצוע באופן זה בשביל לאטום בשיטה היעילה, הפשוטה והמתוחזקת ביותר את הגגות ואת הקירות של מבנים שונים.

המצבים המצריכים את שירותי איטום בהתזה
ארץ ישראל ידועה בתור מדינה אשר מזגי האוויר שמצויים בה הנם קיצוניים ומשתנים מהקצה אל הקצה באופן מפתיע ולא צפוי. בעונות הקיץ החמים יכול לפקוד את האנשים בימי גשמים וסערות חזקות ובעונות החורף הקרים יש לא מעט ימי שמש קיציים וחזקים. שני מזגי אוויר אלו יכולים לגרום לגגות מסוגים שונים ובעיקר גגות רעפים אשר ידועים ומוכרים לבתי מגורים רבים בארץ, ליצור סדקים, שבירה, חריצים ואפילו להתעופף ממקומם. מזגי האוויר הקיצוניים יכולים גם כן לגרום לרטיבות רבה של קירות ובכך לא רק לגרום לעובש המצטבר בתוך הקירות ומחוצה לו אלא גם את היחלשות המבנה כולו ובזמן הקצר בו יוכל לעמוד יציב וחזק. איטום בהתזה הנו חשוב לכל מבנה בשל החשיבות של התחזוקה ושמירה על המבנה הישן שיעמוד לעוד שנים רבות קדימה.

השימוש של איטום בהתזה על ידי חברת אופל איטום גגות
החברה הנקראת אופל איטום גגות היא הנה חברה העוסקת בתחומים הרבים של אטימה כמו אטימת גגות, אטימת מערכות איטום על ידי חומרי איטום שונים כמו זפת חמה, יריעות ביטומניות, איטום בהתזה וציפוי והלבנה על ידי סיוד, הם מספקים גם את שירותי תיקוני הגגות, החלפה, חידוש ותיקון של מרצפות למרפסת למטרת שמירה מחוזקת על הבניין כולו ובעוד תחומים רבים. נושאים אלו מכריחים את אנשי המקצוע בחברה לעמוד בהתקנים חריפים וגבוהים ביותר, לרכישת ידע רב בנושאים רבים של הנדסת הבית, בסיסו, תחזוקתו ובמערכות האיטום השונות ובסוגי חומרי הבניה השונים. בנושא של איטומים על ידי התזה יש הנן שתי שיטות. השיטה הראשונה היא הנה איטום חד רכיבי אשר מבוצע על ידי משאבה מיוחדת לעבודה עם מברשת זפת או רולר צבע והשיטה השנייה היא השיטה הנקראת איטום דו רכיבי אשר מופעל על ידי מכונה מיוחדת אשר אליו מוכנס החומר הרצוי לאיטום ומוציא מצינור את החומר בעלי שני הפתחים למטרת שני חומרים מותזים בבת אחת. שיטות אלו לאיטומים באמצעות התזה הן הנן מוצלחות, יעילות, מהירות, מוקפדות ופשוטות העוזרות לאטימת קירות וגגות רבים.