בידוד

בידוד

בידוד הוא נושא אחד מהנושאים הרבים בתוך איטום הגגות השונים. לגגות המובנים בעיקר מרעפים, בשל המבנה המיוחד שלהם כלבנים אשר מונחות אחת אחת על משטח ובכך יוצרות את הגג, הם יכולים ליצור סדקים וחריצים רבים, ליפול ממקומם, ליצור סדקים, שברים ועוד. אנשים רבים נתקלים בבעיות אלו עם גגות רעפים בשל מזגי האוויר הבלתי צפויים הקיימים בארץ ובעיקר בשל עונות הגשמים החזקות והרוחות הסוערות אשר גורמות לגגות רבים להיפגע, לגרום נזקים לגג ובעיקר לתוך הבית ומסביבו. בנושא של בידוד גגות הבנויים מסוגים שונים, חברת אופל איטום גגות מאפשרת את העבודה הנכונה, המקצועית, המצוינת והמנוסה בנושא ומתאימה את עבודתה לכל לקוח ולכל סוג גג.

למה צריך את שירותיו של בידוד בגגות
נושא הבידוד בתחום הגגות הוא הנו מיוחס בעיקר לגגות אשר מובנים מלבני הרעפים. הרעפים הם שיטה של בניית גגות אשר התקיימה גם בשנים רבות אחורה בשל הידע המועט שהיה אז על בניית בתים וגגות, החומרים המועטים הניתנו לאנשי המקצוע ואי השמת דגש על תחזוקה והגנה נכונה של הבית עצמו באמצעות בניית הגג. הרעפים הנם מונחים אחד אחרי השני בצורה סימטרית על הגג וצורתם ריבועית ועגולה במקצת. בשל הרעפים הרבים המונחים אחד אחרי השני ומכיוון שהנם לא מספיק חזקים בשביל להתמודד כנגד מזגי האוויר הגשמיים החזקים, הרוחות הסוערות ואפילו קרני השמש הנכנסות אל תוך הבית, יש מצבים רבים בהם יש נזילות של מים מהגג אל המקום, קרני שמש החודרות אל המקום דרך החריצים או הסדקים, הרעפים נשברים או נופלים ובכך יוצרים בעיות רבות בבית, בקירות, מסביבו ובגג עצמו. שירותיה של חברת אופל איטום גגות מספקת את התחומים הרבים לאיטום גגות ואחד מהם הוא בידוד, אשר עושה הרבה מעבר לעבודה של הבידוד.

שיטות בידוד שונות בתחום
מצויים הנם בתחום הבידוד למטרת איטום גגות רעפים שתי שיטות של בידודים אשר תורמות אפילו מעבר להקנות שכבה החוסמת את קרני השמש והגשמים מלהיכנס ולחדור אל תוך המקום. השיטה הראשונה והאהובה ביותר על ידי אנשים רבים היא הבידוד התרמי. בעזרת חומר פוליאסטר אשר הנו ידידותי לסביבה ופשוטים לעבודה, הבידוד התרמי מגן גם מפני קרני השמש, מגן מפני אבק ומאפשר גם את שמירת הטמפרטורה הנמצאת בחדר להישמר ולמנוע מהטמפרטורה שבחוץ לחדור. השיטה השנייה היא הבידוד האקוסטי אשר מובנה גם על ידי בסיס פוליאסטר ומתאים גם למשרדים, בנייני מגורים, מקומות תעשייה ומגיע במבחר שונה של מידות וצפיפות.
חברת איטום הגגות הנקראת אופל איטום גגות הנה עוסקת בין התחומים השונים של איטומים עם זפת, יריעות ביטומניות ועוד, משרתת לקוחות רבים בנושא של בידוד גגות רעפים ומניעה של טמפרטורות ונזקים רבים הנמצאים בחוץ בשל מזגי האוויר השונים. בין השיטות השונות לבידוד יש את ההבטחה לגג ללא נזקים אשר מחזק ומגן מפני נושאים חיצוניים שבחוץ.