יריעות ביטומניות אופל איטום

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן הנן סוג של עבודה הנעשית בתחום של איטום גגות ונחשבת לעבודה המוצלחת, היסודית, המושקעת והטובה ביותר לאיטום של גגות, מרתפים, מקלטים ואפילו משומשת לפעמים לאיטום של קירות ורצפות. החומר הוא החלק אשר מונח על ידי המשטח ומאופיינות במרקם מחוספס למדי מה שנותן את מניעת הגשמים מלחדור אל תוך במקום וביטומניות הוא בעצם חומר האיטום המשומש בעת העבודה בכדי לקבל את התוצאה הסופית המוצלחת. בשל חומר איטום זה הנחשב לאחד מהחזקים ביותר בתחום איטום גגות והביקוש והדרישה הרבה לעבודה איתו בגגות השונים, חברת אופל איטום גגות מספקת את העבודה הנקייה, הבטוחה והמוגנת ביותר עם חומר איטום זה.

למה צריך את השירות?
מבנים רבים בישראל נבנו לפני שנים רבות אחורה. בשל כך ומסיבות אחרות כמו מזגי האוויר ההפכפכיים המגיעים באופן לא צפוי, אנשים נתקלים בבעיות כמו נזילות מהגג וחדירה אל תוך המקום, שטפונות, רטיבות של הגג ובכך רטיבות של מסביב לבית, בקירות ובתוך הבית עצמו, יציבות ועמידות חלשה ביותר של הגג בעת בנייתו הראשונית והחומרים הלא נכונים והלא מאובטחים שנבנו על ידו ועוד רבים. יריעות ביטומניות באות להבטיח את איטום הגג באופן המוצלח ביותר הנותן את אפשרות גם להנות מדריכות מרובות והתוצאות הטובות ביותר בעת עונות הגשמים החזקים והסוערים של ארץ ישראל.

העבודה הנעשית על ידי חברת "אופל":
השם המחולק בעצם לשתי עבודות בשיטה זו לאיטום גגות. יריעות היא בעצם השכבה המגיעה במבחר של עובי שונה הנבחר על ידי החברה, צבעו לבן ואפור במקצת ומרקמו מחוספס עד מאוד. היריעה אינה נדרשת לטיפול רב בשל החוזק הרב שלה ולא צריך לצפות בלבן כמו בשיטות אחרות של איטום גג. מאחורי היריעה נמצא בעצם חומר הביטומן אשר בעת ההנחה של היריעה על הגג, מחממים את צד זה באמצעות מבער גז ובכך נוצרת שכבה דביקה וחזקה אשר מודבקת באופן חזק על משטח הגג. לפני ההנחה של היריעה אל הגג נדרש מאנשי המקצוע של החברה להניח שכבה המאפשרת את השמת היריעה כמו הלחמה של זפת או פריימר באופן נכון ופשוט לעבודה. הביטומן הוא הנו חומר איטום תרמופלסטי חזק ביותר בשוק ומאפשר שתי שיטות לאיטום הגג והן שיטת ה-SBS למטרת איטום מקלטים ומרתפים ושיטת ה-APP לאיטום גגות אשר מאופיינות בעיקר בקרני שמש חזק בכל עונות השנה.
חברת איטום הגגות אופל איטום גגות היא הנה חברה מומלצת ביותר בתחום של איטום גגות בשל עבודתה המגוונת והרבה בשיטות השונות לאיטום גגות מכל סוגיהם ולכל לקוח. בדרך אדיבה, מסורה, מקצועית, מנוסה, ייחודית לכל גג ובאמצעות מכשירים, שיטות וטכניקות שונות, אפשר לקבל את העבודה המוצלחת ביותר אשר מספקת את התוצאה החדשנית, המצוינת והמושלמת נגד גשמים ומזגי אוויר סוערים.

איך מתבצעת העבודה ? צפו ותגלו איך אנחנו עושים את זה !


​​​​​​​
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק