יריעות ביטומניות אופל איטום

יריעות ביטומניות

איטום ביריעות ביטומניות הוא אחד מסוגי איטום הגגות ונחשב לאיטום המוצלח, היסודי, המושקע והטוב ביותר לאיטום של גגות, מרתפים, מקלטים ואפילו לאיטום של קירות ורצפות. 
לפני ביצוע איטום ביריעות ביטומניות חברתנו תכין את הגג ע"י נקיונו מכל לכלוך שהצטבר עליו, פתיחת מרזבים ומריחת חומר מקשר ( פריימר ). לאחר המתנה וייבוש של 24 שעות ניתן להתחיל בביצוע עבודת האיטום וריתוך היריעות הביטומניות אל תשתית הגג. 
חומר איטום זה נחשב לאחד מהחזקים ביותר בתחום איטום גגות וישנו ביקוש רב לעבודה איתו בגגות השונים .
חברת אופל איטום גגות מספקת את העבודה הנקייה, הבטוחה והמוגנת ביותר עם חומר איטום זה.
לאחר ביצוע איטום ביריעות ביטומניות יקבל הלקוח תעודת אחריות ל-10 שנים מלאות. 

למה צריך את השירות?
מבנים רבים בישראל נבנו לפני שנים רבות אחורה. בשל כך ומסיבות אחרות כמו מזגי האוויר ההפכפכיים המגיעים באופן לא צפוי, אנשים נתקלים בבעיות כמו נזילות מהגג וחדירה אל תוך המקום, שטפונות, רטיבות של הגג ובכך רטיבות של מסביב לבית, קירות ובתוך הבית עצמו, יציבות ועמידות חלשה ביותר של הגג בעת בנייתו הראשונית ושימוש בחומרים הלא נכונים. 
איטום ביריעות ביטומניות יבטיח ללקוחותינו את האיטום הטוב והעמיד ביותר לאורך שנים רבות וללא צורך בתחזוקה שנתית.

העבודה הנעשית על ידי חברת "אופל איטום גגות":
יריעה ביטומנית מגיעה במבחר של עובי שונה הנבחר על ידי החברה ובתיאום עם הלקוח לפי אופי העבודה, צבעה לבן ואפור במקצת ומרקמה מחוספס. היריעה אינה נדרשת לטיפול רב בשל החוזק הרב שלה ולא צריך לסייד את הגג לאחר האיטום כמו בשיטות אחרות של איטום גג. מאחורי היריעה נמצא חומר הביטומן אשר בעת ההנחה של היריעה על הגג, מחממים את צד זה באמצעות מבער גז ובכך נוצרת שכבה דביקה וחזקה אשר מודבקת באופן חזק על משטח הגג. לפני ההנחה של היריעה על הגג נדרש מאנשי המקצוע של החברה להניח שכבה המאפשרת את השמת היריעה כמו הלחמה של זפת או פריימר באופן נכון ופשוט לעבודה. הביטומן הוא חומר איטום תרמופלסטי חזק ביותר בשוק ומאפשר שתי שיטות לאיטום הגג והן שיטת ה-SBS למטרת איטום מקלטים ומרתפים ושיטת ה-APP לאיטום גגות אשר מאופיינים בעיקר בקרני שמש חזק בכל עונות השנה.
חברת אופל איטום גגות היא החברה המומלצת ביותר בתחום של איטום גגות בשל עבודתה המגוונת בשיטות השונות לאיטום גגות מכל סוגיהם ולכל לקוח. השירות ניתן בדרך אדיבה, מסורה, מקצועית, מנוסה, ייחודית לכל גג ובאמצעות מכשירים, שיטות וטכניקות שונות. אפשר לקבל את העבודה המוצלחת ביותר אשר מספקת את התוצאה החדשנית, המצוינת והמושלמת נגד גשמים ומזג אוויר סוער.
מחויבות לשירות
ערוץ יוטיוב שלם עם מ-ל-א סרטונים שלנו!
למעבר לערוץ שלנו

איך מתבצעת העבודה ? צפו ותגלו איך אנחנו עושים את זה !


​​​​​​​
 
דף הבית טלפון פייסבוק
חייגו 054-6642008