חברת "אופל" מתמחה בכל הקשור באיטום מבנים. לחץ/י לפרטים נוספים

כיצד מבצעים איטום למבנה ?

השירות המסופק על ידי חברת "אופל" אשר פועלת בשירותי איטום בתחומים השונים. בארץ קיימים לא מעט מבנים אשר נבנו שנים רבות אחורה והיווה רצון לעם ולמדינה כולה בארץ לשמר אותם, להקנות את המראה הציוני והיהודי של הבתים ולשמר את ההיסטוריה כמו שהיא. אך בשל יושנם, הידע המועט שסופק לאנשי המקצוע בבניה אז, חומרי הבניה הלא נכונים והלא מתקדמים ששומשו על ידי אנשי המקצוע ועוד, כיום קיימים בתים בעיקר תת קרקעיים אשר נתקלים במצבים רבים של נזילות, רטיבות ועובש. המצבים השונים הנזקקים לפתרון בחדירת מים למבנים הוא הנו בנושא של הגגות, המרפסות ומתחת לבתים. הבעיות והתקלות בשל העבודה הלא נכונה מגיעות שנים רבות קדימה כלומר, היום.
 

למה נדרשים השירותים של אטימת מבנה?

כמו שכתוב למעלה, בעבר עבודת הבניה נעשתה באופן די תמים ופשוט. החומרים אשר שומשו על ידי אנשי המקצוע אינם היו מתקדמים ולא ידעו חוזק מהו, הידע שבתחום הבניה לא היה כול כך ידוע והתקנים שהיו בעבר לא עמדו על בניה באופן קשוח, מאובטח ונכון. רבים מהמבנים אשר נבנו באופן זה נשארו ועמדו יציב עד היום אך ככול שהבניה חלשה יותר, כך החוזקה והחומרים של הבניין, נחלשים יותר ומספקים חיי עמידות ויציבות מתקתקים ויכולים להגיע לסופם. מתחת לכל בית ומקום הנבנה על שטח, יש הנה את נושא מערכות האיטום אשר נמצאות מתחת למרצפות ומספקות את מניעת הנזילות הרטיבות והחדירה של מי גשמים אל תוך הבית מגג ובהצפה וגרימת עובש לקירות. בשל מערכות פגומות של מבנים רבים, בשל בניית הגגות הפגומה אשר מחדירים מי גשמים רבים וקרני שמש, בשל הקירות החלשים ולא עמידים במים ובהתפרקות איטית של המבנה, זקוקים אנשים רבים לשירותיה של חברת "אופל".

הנושאים הרחבים להם חברת "אופל נותנת מענה:
בתוך התחום הרחב, יש את הצורך בהבנה של נושאים רבים אשר מובנים בבית כמו מערכות שמונעות חדירת מים למבנה, חומרי האיטום השונים, מערכות הניקוז, חומרי בניה של קירות, סוגי מרצפות, מערכות חשמל, מערכות הנדסה, שיטות וטכניקות שונות, שימוש במכשירים שונים ורבים ועוד. בשל כך אנשי המקצוע הפועלים בחברה הנה בעלי ידע רחב בנושאים רבים אלו, בעלי מקצוע וניסיון רב שנים, הכשרה לשימוש של מכשירים רבים ובעלי ידע רב בהתקנים המחמירים ביותר בנושא. התחום יכול לכלול את החלפת וחידוש מערכות מניעת חדירת המים למבנה, בעזרת חומרי איטום שונים הנמצאים בשוק, תיקון, בניה, הרכבה, חילוף, ציפוי, הלבנה, סיוד של גגות ומרפסות,  אטימת בתים תת קרקעיים, מרתפים ומקלטים ובנושאים רבים אחרים בבתים השונים המצריכים הגנה מפני מזגי האוויר הסוערים. בשל העונות המתחלפות באופן מהיר, בשל מזגי האוויר הקיצוניים הקיימים בארץ, כל בית מחויב לפעול בעזרת המענה המתאים.