זיפות גגות

זיפות גגות

זיפות גגות הוא הנו נושא הנמצא בתוך ובין התחומים הרבים של איטום גגות. עבודת זיפות גגות, היא הנה עבודה הנעשית על חברות איטום גגות שונות אך המוצלחת, הנכונה, המקצועית, המנוסה והמומלצת ביותר הנה נקראת בשמה אופל איטום גגות. העבודה נעשית כמו השם 'זיפות', על ידי חומר הזפת אשר אנשי המקצוע מחממים אותה לפני שימושה, מניחים אותה בעזרת טכניקות ושיטות שונות על בסיס הגג למטרת אטימתו ומספקת צרכים שונים ללקוחות בעלי גגות מסוגים שונים. לעבודה זו יש תקן ורמה גבוהה ביותר ומצריכה אישורים רבים אשר מסופקים לחברת אופל איטום גגות ובכך מראים נכונות, רצינות ועמידה בעבודה המקצועית ביותר.

5 שנות אחריות

5 שנות אחריות

איטום במכונת זפת 

אופל איטום התקדמה לשלב הבא בעולם זיפות הגגות
מזה שנים קבלני איטום משתמשים לחימום הזפת בשיטה הישנהה המובססת על חימום באמצעות אש ישירה.
רבים אינם מודעים לעובדה כי חימום הזפת יש לבצע באופן מבוקרו ובטמפרטורה מדוייקת, משום שחימום הזפת בטמפרטורה גבוהה מידי פוגעת בתכונותיו של הזפת ואורך חייו. וכתוצאה ישירה מזאת נפגעת נפגעת איכות עבודת האיטום ונוצרת סכנת היווצרות סדקים בשכבת הזפת על הגג.
אנו האופל איטום משתמשים במכונת זפת, המיועדת לחימום הזפת באופן מבוקר ומהיר. לשימוש במכונה מספר יתרונות - מעבר לחימום הטמפרטורות מבוקרות ומדוייקות, השימוש במכונה שומר על אקלים נקי ללא פיח, לכלוך ועשן.
זמן העבודה מתקצר משמעותית וניתן לבצע עבודת איטום תוך זמן קצר.
בטיחות העבודה נשמרת כיוון שאנו נמנעים בשימוש מאש גלויה. 

המקרים בהם נזקקים אנשים לטיפול של זיפות גגות

בשל ההיסטוריה הרבה שהתקיימה בארץ ישראל, בשל הרצון של רבים לשמור על מבנים בעלי חשיבות היסטורית חשובה ומראה ישן אך מרתק של המדינה, יש הנם לא מעט מבנים בישראל אשר נבנו שנים רבות אחורה ובשל כך הם אינם מתוחזקים ומאובטחים מספיק. הבניה של מבנים רבים בזמנים עברו הנם סופקו על ידי חומרים מועטים בשל חוסר הידע שהתקיים בזמנו, בניה באופן לא נכון וללא הדגשה על המצבים השונים העלולים לקרות ועל מזגי האוויר הקיצוניים שנמצאים בישראל. כיום, אנשים העוברים למבנים בשל מחייה וגם אנשים אשר עובדים במקומות השונים, נתקלים בבעיות של גגות חלשים בהן הגגות גורמים לנזקים כמו נזילות מהגג אל תוך המקום, שטפונות על הגג בשל ימי גשמים סוערים וחזקים ובכך מרטיבים את הקירות ואת כל המקום כולו, גגות לא מתוחזקים אשר במצבי מזגי אוויר סוערים מתנדנדים וגורמים לרעש וכמעט ומתעופפים ומתנתקים מהבית ועוד רבים.
​​​​​​​

עבודת זיפות גגות על ידי החברה

המילה זיפות מגיעה כמו שרבים יכולים לנחש, מהמילה זפת. זפת הוא הנו חומר חזק ביותר וכאשר הוא מחומם בטמפרטורה גבוהה מאוד, יכול להפוך למוצק ולהוות שכבה וציפוי רבה בנושאים השונים. העבודה הנעשית על ידי החברה באמצעות זפת היא כאנשי המקצוע מסופקים עם מכשירים וידע רב בטכניקות ושיטות בכדי לחמם את הזפת להיות חמה ואפילו רותחת, לסייד את הגג בעזרת מעין מטאטא מגולגל בכדי להניח את הזפת על הגג בשילוב של שמירה על הזפת והצלחה בעבודה ובכך הדבר מהווה שכבה שלאחר כמה שעות מתייבשת ונהפכת יציבה, חזקה ומונעת לא רק את הגשמים הרבים על הגגות אלא גם את מניעתן של קרני השמש. לחברה מסופקים אישורים בשל התקן וההוראות הרבים המחוקקים בעת עבודת זיפות גגות. בשל כך נעשה טיפול בכל גג מכל סוגו באמצעות ניסיון רב שנים, ידע רחב בשיטות השונות לעבודה ומצוינות רבה.
חברת אופל איטום גגות עוסקת בנושא של איטום גגות ובאמצעות זפת רותחת המאפשרת את עבודת זיפות גגות. זיפות גגות מאפשרות את האטימות הבטוחה, החזקה והמוצלחת ביותר למקרים בהם הגג מהווה סכנה של התמוטטות, שטפונות, נזילות ומצבים שונים אחרים.
מחויבות לשירות

5% הנחה לגולשים בסלולר

5 אחוז הנחה לגולשים בסלולר

להצעת מחיר לזיפות גגות חייג עכשיו 054-6642008 או השאר פרטים ונחזור אליך

מגוון עבודות הזיפות גגות שלנו

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק