סיוד גגות

למרות שהנושא מדבר על עבודה של איטום ותיקון גגות בעזרת סיד ונקרא כך בשל העובדה שבשנים עברו השתמשו בסיד בשביל עבודה זו, בשנים האחרונות נעשה שימוש בעבודה זו עם חומרים מתקדמים וחזקים יותר מאשר הסיד אך השם נשאר קבוע עד היום. העבודה היא בשמה האחר, הלבנת גגות. מלבד ההגנה של הגג הנעשית לאחר הלבנת המשטח ולבודד את הגג מהעולם שבחוץ, מזגי האוויר וקרני השמש החזקות החודרות אל המקום, הלבנת משטח הגג מאפשר גם את הטמפרטורה הקבועה בתוך המקום ללא השפעה ממזגי האוויר שבחוץ. התוצאות של סיוד במשטחי הגגות השונים במקומות הנה אהובה ופופולרית כיום בתחום הגגות.יתרונות של שיטת סיוד גגות


למרות שעבודה זו נקראת כך בשל השימוש בחומר הסיד שנעשה שנים רבות אחורה, כיום אנשי המקצוע העוסקים בתחום איטום ותיקון גגות הביאו איתם את המוצרים המשוכללים, המתקדמים והמוצלחים ביותר מאשר חומר הסיד בשל המטרה להגן על הגג מנושאים חיצוניים ולשמור על חדירת מזגי אוויר שונים מהבחוץ אל המקום עצמו. יתרון ראשון ומשמעותי ביותר לאנשי המקום הוא, שבעזרת הלבנת משטח הגג בעבודה זו, שבעת החדירה של הטמפרטורות בחוץ, ניכרת עלייה בעל מספר גבוהה יותר ובכך גורמת אי נוחות ובכך בעונות הקיץ החמים המקום יכול להוות טמפרטורות גבוהות למדי ובעונות החורף, ירידה משמעותית. בהלבנת משטח הגג יש אפשרות למנוע מהטמפרטורות שבחוץ לחדור אל המקום ובהורדה משמעותית של חדירה ובהגנה על המקום ועל הגג עצמו. יתרון נוסף הוא שבעזרת העבודה יש את האפשרות גם בנושא של בידוד הגג ואטימתו מפני קרני שמש חודרות ועונות הגשמים החזקות שיכולות לגרום לנזילות, שטפונות, רטיבות ועובש. בעזרת חומרים משוכללים, חזקים, עמידים ונכונים בעבודת הסיוד, הדבר מאפשר גם את ההלבנה על שיטת האיטום של יריעות ביטומניות והחלפה של חומר הסיד הנוזלי שיכול להיפגע ולהישטף בעונות הגשמים.עבודת מניעת חדירת המים המבוצעת על ידי חברת "אופל":
העבודה יכולה להיעשות על ידי החברה המומלצת "אופל". חברה זו פועלת ומשרתת בתוך התחומים הרבים של הגגות בין אם זה תיקון, בניה או החלפה של גגות רעפים, איטום הגגות בשיטות השונות כמו יריעות ביטומניות או זפת רותחת, ציפוי הגגות בחומרים השונים, בידוד הגגות בשיטה התרמית או האקוסטית. חברה זו מומלצת ביותר בשל השירות האדיב והמסור, השיטות והטכניקות הרבות המסופקות על ידם ובכך נתינת התוצאות הטובות ביותר, ידע רב וניסיון של שנים בתחום והצלחה בעבודות הקודמות השונות עם לקוחות מרוצים. סיוד גגות בא לשמר ולהגן לא רק על הגג עצמו ולמנוע נזקים של הירטבות, עובש, חדירה, סדיקה, שברים, התמוטטות ועוד, אלא גם באפשרות לבודד את הגג מפני מזגי האוויר השונים ולספק גג יציב, עמיד, חזק ומאובטח.

מעוניין בפגישת ייעוץ והצעה משתלמת לסיוד הגג כבר היום ?

מגיעים עד אליך, ללא התחייבות 
התקשרו עכשיו
בואו נדבר בווטסאפ

סיוד גגות מבצעים גם במהלך החורף


כל גג שבוצע בשיטת האיטום של זפת חם - חייב ומחויב לבצע לו הלבנה. הזפת שחורה וקולט חום.
במדינה כמו שלנו שהחורף הישראלי יכול להיות מעט מבלבל והגשמים מתחילים לרדת והכל נהיה רטוב, לא ממש נותנים חשיבות לביצוע הסיוד.

אז אנחנו כאן להזכיר לכם שהשמש הישראלית חיה ובועטת - גם במהלך החורף הישראלי.
הרבה נוטים לחשוב שיש צורך להגן על הזפת רק במהלך הקיץ וזאת מפני השמש החזקה והטמפרטורות הגבוהות שמגיעים אליהם רק במהלך הקיץ.

חשוב לזכור !
הזפת היא שחורה וקולטת חום כל הזמן ובחורף כמו בישראל יש הפוגות גשמים והשמש מופיעה ונשארת אתנו למשך שבועות ארוכים ויכולה להיראות לנו כ- "שמש שקרנית" בלבד.
אבל בתוך כמה ימים ספורים של שמש רציפה כזאת במהלך עונת החורף, נתחיל לראות את הזפת מתחילה להתחמם וכשיגיע הלילה הקר והטמפרטורות יצנחו במהירות, הזפת שוב תתקרר, תתכווץ ותחזור להיות מוצקת. רק שהפעם יוצרו בה סדקים בשכבת האיטום.
במצב שכזה תתחילו לראות רטיבות או נזילות בתקרה.

לסיכום: כל גג שזופת חייב לסייד ולהלבין אותו כדי למזער ולצמצם את הנזקים של השמש הישראלית.
ולא משנה בכלל באיזה שלב ביצעתם את הזיפות.
סיוד - זה חובה !