סיוד גגות -הלבנת גגות המיועדת לגגות מזופתים

סיוד גגות

מה הן הסיבות שמבצעים סיוד ?


ישנן 2 סיבות עיקריות בגינן עולה הצורך בשירות של סיוד גגות:
הסיבה הראשונה היא לצורך בידוד הגג,
והסיבה השנייה היא בכדי ליצור שכבת הגנה על גבי שכבת איטום הגג – לדוגמא, נהוג להשתמש בשירות של סיוד גגות, לאחר זיפות הגג, כאשר הסיוד אמור להגן על שכבת הזפת ולמנוע מצבים של התקלפות ושחיקה של אותה השכבה.

בכוחו של שירות סיוד גגות להפחית באופן משמעותי את מידת החום אשר נצברת על גבי גג הבניין בקומות העליונות.
סיוד גגות מתבצע באמצעות אבקת סיד יבשה ובצורה מקצועית ואיכותית, תוך שימוש בחומרים איכותיים, אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן – מהסיבה הזאת, נהוג להוסיף לסיד, דבק אקרילי טהור ייחודי אשר יסייע בחיזוק הסיד לתשתית הגג, בכדי שסיוד הגג יהיה אפקטיבי ויחזיק מעמד לאורך זמן, אשר יחדיו יעניקו הגנה מרבית הן מפני נזקי השמש של עונת הקיץ, והן מפני הגשמים והרטיבות המאפיינים את עונת החורף שיבוא. 


מדוע חשוב לבצע סיוד גגות?


השמש היוקדת והחמה המאפיינת את הקיץ הישראלי, עלולה לגרום לנזקים רבים כמו: פיצוצים שונים בשכבת הזיפות של הגג ונזקים אחרים.
סיוד גגות ימנע מהנזקים הללו לקרות, ובנוסף על כך, גם יסייע בבידוד תרמי של הבית – הבית יהיה נעים יותר לשהייה גם בימים החמים ביותר של הקיץ וצריכת החשמל לצורך מיזוג הבית בקומות העליונות תפחת משעמותית.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות אשר טמונות בסיוד גגות, חשוב להקפיד על קבלת שירות מקצועי, איכותי ויסודי מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. הכתובת הנכונה לסיוד גגות


בכדי ששירות סיוד גגות יהיה אפקטיבי ואיכותי, יש לעשות שימוש בחומרי הלבנה איכותיים – דוגמת חומרים אקריליים מסוגים שונים, אשר ידועים בזכות עמידותם הגבוהה מפני נזקי הגשמים.
חברתנו מקפידה לעשות שימוש אך ורק בחומרי ההלבנה האיכותיים ביותר בשוק, כאשר יחד עם הניסיון והרמה המקצועית הבלתי מתפשרת, מתאפשר לנו להעניק את שירות סיוד הגגות האיכותי והמקצועי ביותר אותו ניתן לקבל.
אנו מקפידים לבצע את כל שלבי סיוד הגג בצורה המקצועית והיסודית ביותר, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, אשר ישמרו לאורך זמן.
לצד המקצועיות והאיכות, חברתנו שמה דגש גם על נושא השירות, וכל לקוחותינו נהנים משיתוף ושיקוף בכל שלבי העבודה, ומזמינות גבוהה לכל נושא או שאלה.
אז אם גם אתם מעוניינים בשירותי סיוד גגות ולא רוצים להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר אותו תוכלו לקבל, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום

מעוניין בהצעה משתלמת כבר היום ?

תנו לי הצעה טובה
מתקשרים ומקבלים מחיר טוב, מקסימום שמעתם הצעה טובה

יתרונות של שיטת סיוד גגות


למרות שעבודה זו נקראת כך בשל השימוש בחומר הסיד שנעשה שנים רבות אחורה, כיום אנשי המקצוע העוסקים בתחום איטום ותיקון גגות הביאו איתם את המוצרים המשוכללים, המתקדמים והמוצלחים ביותר מאשר חומר הסיד בשל המטרה להגן על הגג. יתרון ראשון ומשמעותי ביותר לאנשי המקום הוא, שבעזרת הלבנת משטח הגג בעבודה זו, שבזמן  שהטמפרטורות בחוץ גבהות מאות בקיץ הישראלי,  ניכרת עלייה גבוהה יותר בקומות האחרונות דבר הגורם לאי נוחות בעונות הקיץ החמים.
המקום יכול להוות טמפרטורות גבוהות למדי ובעונות החורף, ירידה משמעותית. בהלבנת משטח הגג יש אפשרות למנוע מהטמפרטורות שבחוץ לחדור אל המקום ובהורדה משמעותית של חדירה ובהגנה על המקום ועל הגג עצמו. יתרון נוסף הוא שבעזרת העבודה יש את האפשרות גם בנושא של בידוד הגג ואטימתו מפני קרני שמש חודרות ועונות הגשמים החזקות שיכולות לגרום לנזילות, שטפונות, רטיבות ועובש. בעזרת חומרים משוכללים, חזקים, עמידים ונכונים בעבודת הסיוד, הדבר מאפשר גם את ההלבנה על שיטת האיטום של יריעות ביטומניות והחלפה של חומר הסיד הנוזלי שיכול להיפגע ולהישטף בעונות הגשמים.
משאירים פרטים ומקבלים הצעה עוד היום !

סיוד גגות מבצעים גם במהלך החורף


כל גג שבוצע בשיטת האיטום של זפת חם - חייב ומחויב לבצע לו הלבנה. הזפת שחורה וקולט חום.
במדינה כמו שלנו שהחורף הישראלי יכול להיות מעט מבלבל והגשמים מתחילים לרדת והכל נהיה רטוב, לא ממש נותנים חשיבות לביצוע הסיוד.

אז אנחנו כאן להזכיר לכם שהשמש הישראלית חיה ובועטת - גם במהלך החורף הישראלי.
הרבה נוטים לחשוב שיש צורך להגן על הזפת רק במהלך הקיץ וזאת מפני השמש החזקה והטמפרטורות הגבוהות שמגיעים אליהם רק במהלך הקיץ.

חשוב לזכור !
הזפת היא שחורה וקולטת חום כל הזמן ובחורף כמו בישראל יש הפוגות גשמים והשמש מופיעה ונשארת אתנו למשך שבועות ארוכים ויכולה להיראות לנו כ- "שמש שקרנית" בלבד.
אבל בתוך כמה ימים ספורים של שמש רציפה כזאת במהלך עונת החורף, נתחיל לראות את הזפת מתחילה להתחמם וכשיגיע הלילה הקר והטמפרטורות יצנחו במהירות, הזפת שוב תתקרר, תתכווץ ותחזור להיות מוצקת. רק שהפעם יוצרו בה סדקים בשכבת האיטום.
במצב שכזה תתחילו לראות רטיבות או נזילות בתקרה.

לסיכום: כל גג שזופת חייב לסייד ולהלבין אותו כדי למזער ולצמצם את הנזקים של השמש הישראלית.
ולא משנה בכלל באיזה שלב ביצעתם את הזיפות.
סיוד - זה חובה !